"کاربر گرامی! لطفا متن زیر را با دقت مطالعه نمایید"

1. دقت نمایید کلیه پیامک های ارسالی شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ میباشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده، هرگونه پیامک با محتوای ذیل جرم محسوب شده و در صورت مشاهده، سریعا مراتب بصورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد و پنل پیامکی شما مسدود میگردد و هیچ وجهی به شما عودتت نمیگردد.

2. کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها (همراه اول و ایرانسلو ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد.

3. کلیه پیامک ها در حوزه پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی - بهداشتی، ترک اعتیاد و... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور.

4. ارائه تسهیلات و وام های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تور های داخلی و خارجی بدون مجوز.

5. هرگونه پیامک که با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.

6. پیامک هایی که باعث تشویش اذهان عمومی گردد و به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب رساند.

7. پیامک هایی که با سیاستهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت داشته باشد.

8. ارسال پیامک های جعلی از طرف شرکت ها و بانک ها با محتوای مشترک گرامی شما برنده ... شده اید و ...

9. ارسال هرگونه پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و...

10. تبلیغ وبسایت ها، سرویس ها و یا کالاهایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

11. بدلیل فیلترینگ شدید مخابرات، کاربر موظف است قبل از ارسال پیام انبوه، یک بار بصورت تست، متن مورد نظر را بر روی گوشی همراه خود ارسال نموده و از رسیدن آن به گوشی اطمینان حاصل فرماید. در صورت فیلتر شدن پیام ها، این سامانه مسئولیتی برعهده نمیگیرد.

12. ارسال پیامک با محتوای فروش "زمین" در شمال کشور ممنوع بوده و در سایر نقاط، می بایست در متن پیامک، شماره ثابت ذکر گردد.

 

بهتر است بدانید:

روزانه بیش از 3 پنل کاربری به دلیل رعایت نکردن موارد فوق توسط سیستم هوشمند مانیتورینگ مسدود میگردد. تمامی کاربران موظف هستند از طریق بخش ارسال مدارک، هویت خود را در سامانه احراز نمایند در غیر این صورت پنل آنها مسدود خواهد شد. در صورت درخواست مقامات قضایی، مدیریت سامانه موظف است اطلاعات کاربر خاطی را تحویل دهد.

 

رعایت موارد امنیتی:

بهترین مکان برای نگه داری از رمز عبور ذهن شما میباشد، لطفا این مسئله را جدی بگیرید، رمز عبور خود را هر 30 روز یکبار تغییر دهید.

از افشا کردن رمز عبور خود اکیدا خودداری کنید. رمز عبور خود را یک عبارت ساده (مانند: تاریخ تولد، شماره شناسنامه یا کد ملی، شماره تلفن یا موبایل و...) قرار ندهید و حتما در انتخاب رمز عبور، به طورر همزمان از اعداد و حروف و کاراکتر های گوناگون استفاده کنید.

استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) به طور کلی دارای نکات امنیتی بسیاری میباشد، در صورت استفاده از این مرورگر، پیامک های ارسالی چندین بار ارسال میشود و موارد مالی بسیاری برای شما به وجود می آید، لطفا تحت هیچ شرایطی از این مرورگر استفاده نکنید.

پس از اتمام کار با سامانه، حتما از طریق گزینه خروج، بصورت کامل از سامانه خارج شوید. در بخش خدمات هوشمند و در قسمت هشدار دهنده، میتوانید گزینه اعلام ورود را انتخاب نمایید.

با تشکر: مدیریت آی نوتی


همین حالا ثبت نام کنید

iNoti.ir

کد معرف 0371408644